Ndodh në Prishtinë, një person shkakton aksident dhe largohet nga vendi i ngjarjes, rrugës vetë aksidentohet

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 10.03.2024, 12:14

Një i dyshuar në Prishtinë ka shkaktuar aksident teksa po e drejtonte veturën e tij.

Por ai është larguar nga vendi i ngjarjes duke vazhduar rrugën.

Më pas i njëjti është vetë aksidentuar, ka raportuar Policia e Kosovës në raportin njëzetekatër orësh.

“Prishtinë / 09.03.2024 – 06:00. I dyshuari mashkull/k, gjersa ka qenë duke drejtuar veturën e tij, ka shkaktuar aksident trafiku dhe ka vazhduar rrugën e më pas është vetë aksidentuar. Përpos dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar i dyshuari, një mashkull dhe tri femra/k. I dyshuari ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK”, thuhet në njoftim.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit