Boksieri kosovar që u vra në Gjermani, para 10 viteve ishte plagosur nga një turk

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 10.03.2024, 13:29

Mbrëmjen e ditës djeshme boksieri kosovar që jeton në Gjermani, Besar Nimani, u qëllua për vdekje.

Kjo u konfirmua nga familjarët e tij për mediat kosovare.

Nimani kishte kohë që kishte probleme sidomos me bandat turke që operojnë në Gjermani.

Para disa vitesh një turk kishte plagosë Nimanin dhe tre shqiptarë të tjerë në shtetin gjerman.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit