27-vjeçari shqiptar që gjeti vdekjen

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 10.03.2024, 09:59

27 është mosha e të riut shqiptar Ervin Kasmi që gjeti vdekjen tragjike dje në Frosinone pas një sherri me një grup marokenësh.

Njëri prej shqiptarëve vdiq jashtë restorantit pas një sherri. Mediat italiane bëjnë me dije se është arrestuar një 23-vjeçar shqiptar. Fillimisht mediat italiane raportuan se përplasja e shqiptarëve kishte ndodhur me një bandë marokene.

Tre shqiptarë të tjerë kanë mbetur të plagosur rëndë, teksa gjendja e tyre shëndetësore nuk është bërë ende me dije.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit