Një burrë lajmëron në polici se dy femra e rrahen dhe ushtruan dhunë psiqike ndaj tij

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 04.03.2024, 10:25

Një burrë nga Prishtina ka lajmëruar në polici se dy femra kanë ushtruar dhunë psiqike dhe fizike ndaj tij. Lidhur me rastin njëra nga të dyshuarat është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit, është liruar me procedurë të rregullt.

“Prishtinë 03.03.2024, 12:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se dy të dyshuarat femra kosovare kanë ushtruar dhunë psiqike dhe fizike ndaj tij. Lidhur me rastin është arrestuar njëra e dyshuar dhe e njëjta pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit