Aksident i rëndë në Kollar të Kërçovës, raportohet për viktima

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 02.03.2024, 09:54

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Kollar të Kërçovës.

Aksidenti erdhi pasi një veturë nga rruga ka rënë në lumin që kalon në këtë fshat.

Nga terreni mësohet se ka edhe viktima dhe se vetura është me targa të Shkupit.

Pritet që më vonë policia të jep më shumë detaje për këtë aksident.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit