Gjendet një trup i pajetë në një gropë të mbushur me ujë në Pejë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 02.03.2024, 09:43

Dyshohet se një person ka vdekur në Pejë.

Rastin e ka njoftuar një dëshmitar i cili ka lajmëruar policinë se në një gropë të mbushur me ujë, rreth dy ose tri metra të thellë, gjendet një trup njeriu.

“Më 01.03.2024 dëshmitari mashkull kosovar, ka informuar se në një gropë të mbushur me uji, të thellë rreth 2-3 metra është një trup njeriu.

Rasti në hetime”, thuhet në raportin 24 orësh.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit