Rëndohet bilanci/ Babë e bir, viktima të shpërthimit në Lushnje

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 01.03.2024, 18:34

Ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Traumës edhe djali i vinçierit, që gjithashtu humbi jetën pak më parë, pas shpërthimit të fuqishëm në Lushnje.

Mësohet se 20-vjeçari nuk ia ka dalë dot lëndimeve të mëdha që ka pasur në trup.

Nga informacionet paraprake, babë e bir ishin në vinç ku po kryenin punimet në biznesin e deputetit Bujar Çela.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit