Vrasja e dyfishtë në Korçë, autori bashkëjetonte me nënën e viktimës

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 28.02.2024, 23:10

Një ngjarje e rëndë u regjistrua natën e sotme në Korçë, kur 40-vjeçari Emiljano Pine u vra në një përleshje të papritur në mes të rrugës. Autori i këtij akti është identifikuar si Ilo Lluka, i cili bashkëjetonte me nënën e viktimës.

Babai i autorit, shtëpinë e tij do t’ia linte trashëgim djalit të bashkëjetueses, Emiljano Pine. Ngjarja tronditëse ndodhi kur Lluka u paraqit në lokal ku Pine po pinte kafenë dhe e qëllroi me katër plumba, pas së cilës kryqi armën edhe mbi veten.

Familjet e të dy viktimave janë të tronditur nga vrasja e dyfishtë në Korçë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit