Krimi shfrytëzon Zelenskyn/ Pas Korçës, plas arma në Krujë

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 28.02.2024, 21:35

Mbrëmjen e sotme në Krujë janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri. Paraprakisht dyshohet për një person të plagosur. Bëhet e ditur se i plagosur është Artan Goga tregtar makinash. Ai është qëlluar me pistoletë dhe ka plagë në kokë.

I plagosuri ka qenë duke lëvizur me motor kur është qëlluar me pistoletë.

Ndërkohë që vetëm para disa minutave 2 viktima u regjistruan në Korçë. Duket se krimi po përfiton nga vizita e Zelenskyt, ku uniformat blu janë mobilizuar pothuajse totalisht.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit