Të shtëna me armë në Korçë, një person humb jetën

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 28.02.2024, 20:51

Mbrëmjen e sotme një vrasje ka ndodhur në qytetin e Korçës.

Një person ka qëlluar me armë zjarri drejt një personi dhe më pas ka vrarë veten. Ende nuk dihet nëse shënjestra ka ndërruar jetë.

Ndërkohë, policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku ka rrethuar të gjithë zonën.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit