55-vjeçari në Pukë vret veten me armë zjarri

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 28.02.2024, 14:44

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Pukë.

55-vjeçari Lek Ndou dyshohet se ka vrarë veten me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e tij në fshatin Porav. Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta pasi grupi hetimor ende nuk ka shkuar në vendngjarje.

Njoftimi i policisë:

Më datë 28.02.2024, rreth orës 13:30, në fshatin Porav, shtetasi L. N., 55 vjeç, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë, në banesën e tij. Grupi hetimor po shkon në vendgjarje për sqarimin e rrethanave të vetëvrasjes.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit