Nuk përmbahen të rinjtë! Seks në shkallë

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 28.02.2024, 11:09

Epshet seksuale të të rinjve të sotëm vështirë për t’u kontrolluar… Akti seksual mund të ndodhë edhe në vende që nuk jua kishte pritur mendja, madje edhe në ato tejet të populluara ku lëvizjet e njerëzve janë të shumta.

Në rastin e mbërritur në redaksinë e JOQ Albania, dy të rinj nuk janë përmbajtur dhe e kanë kryer aktin seksual në një prej shkallëve të pallatit.

Rreziku qëndron në faktin se mund të kapeshin mga momenti në moment nga njëri prej banorëve… Por të rinjve u ka ardhur rreziku nga jashtë…

Një djalë ka mundur të dallojë skenën jashtë xhamave të shkallës…

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit