Burri shpon qenin dhe i rrëmben këlyshët!

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 28.02.2024, 10:57

KËRKOHET NDËRHYRJA E MENJËHERSHME E POLICISË SË SHTETIT! 🚨

SKANDALOZE/ Ky burrë në “Myslym Shyr” i cili raportohet të quhet Genti, i kap dhe i hedh këlyshët qenushes së tij.

Ai e shpon kafshën që sapo ka lindur me shtizë dhe pastaj këlyshët me sytë ende të mbyllur ia fut në kovë për t’ia hedhur.

E gjithë skena e rëndë është filmuar nga komshinjtë të cilët kanë shpëtuar këlyshët dhe kërkojnë marrjen e qenushes nënë.

View this post on Instagram

A post shared by JOQ News (@joqnews)

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit