Tërmet në Elbasan pak para mesnatës!

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 27.02.2024, 23:54

Pak minuta para mesnatës një tërmet është regjistruar në Elbasan.

Lëkundja sizmike ka ndodhur me epiqendër në fshatin Funares të Elbasanit.

Ndërkohë që magnituda e tërmetit raportohet të jetë 3.2 ballë e shkallës rihter.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit