Ergys Verdho dhe Evis Berberi këndojnë të dehur këngë dashurie

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 27.02.2024, 12:06

Ergys Verdho, ish-drejtor i KESH dhe Evis Berberi, drejtor i ARRSH, janë dëfryer me pije e këngë romantike.

JOQ ALBANIA ka siguruar pamjet ku duken dy 'zarat' e zv.kryeministres Belinda Balluku duke kënduar e festuar, nën shoqërinë e disa personave të tjerë.

Ajo që bie në sy është fakti se të dy duken mjaft të dehur, nga mënyra se si lëvizin por edhe si këndojnë.

Lumturinë dhe paratë e vjedhura nga populli, dy zyrtarët i nxjerrin me pije e këngë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit