Rrëmbehet një person në Prishtinë – Policia jep detajet

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 27.02.2024, 08:51

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës që shoku i tij është rrëmbyer nga një person në Prishtinë.

I njëjti ka raportuar në polici se është dërguar në një mal në afërsi të Prishtinës.

Njësitë policore kanë filluar ta trajtojnë rastin. Pas disa orësh personi që dyshohet se ka qenë i rrëmbyer është paraqitur në stacion policor.

Njësitë e hetimeve rajonale janë duke e trajtuar rastin. nuk raportohet për të arrestua.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit