Shpërthen tritoli në shtëpinë e Ilir Koçiljas, vrau komshiun për një vend parkimi

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 26.02.2024, 20:20

Një lagjen nr.4 në Durrës ka ndodhur një shpërthim me tritol.

Bëhet e ditur për JOQ Albania se lënda plasëse është vendosur në në banesën e Ilir Koçiljas. Ndërkohë që policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Sjellim në vëmendje se Ilir Koçilja ekzekutoi pak ditë më parë me thikë Halil Kokën, vrasje që ndodhi pas sherrit për vendin e parkimit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit