Ishi i Feros nxjerr foto nga shtrati: Shkëlqen me pamjen

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 26.02.2024, 08:51

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, vazhdon të marr vëmendjen me çdo postim që bën.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram.

Arbenita është shfaqur e veshur me një kostum, krejtësisht të bardhë, i cili thekson trupin e saj.

Padyshim që ndjekësit e modelës edhe kësaj here janë mahnitur me paraqitjen e saj.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit