Po kthehej nga stadiumi/ 26-vjeçari shqiptar humb jetën pas aksidentit në Greqi

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 25.02.2024, 22:21

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e sotme në Volos të Greqisë. Një i ri shqiptar, Serxho Sula, ka ndërruar jetë pas një aksidenti me motor.

I riu, vetëm 26 vjeç, ishte duke u kthyer nga stadiumi ku kishte ndjekur një ndeshje futbolli, kur motori rrëshkiti dhe Sula u përplas me bordurën e betonit..

Përplasja ishte fatale për të riun. Pavarësisht se ambulanca mbërriti shpejt, mjekët e kishin të pamundur për ta mbajtur në jetë, shkruajnë mediat greke.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit