Të maskuar dhe të armatosur, tre persona sulmojnë dy femra në rajonin e Rahovecit!

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 24.02.2024, 09:45

Raportohet se në fshatin Ratkovc të Rahovecit tre persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës, i kanë grabitur nga qafa dy zinxhir të arit dhe para të gatshëm nga dy femrave.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar një gëzhojë dhe një fishekë. Sipas Policisë, rasti është duke u hetuar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit