Një grua në Obiliq raporton se është dhunuar në motel

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 24.02.2024, 09:39

Një grua në Obiliq ka raportuar se është dhunuar në një motel.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se gruaja është dërguar në ekzaminimi mjekësor, derisa nuk është raportuar për të arrestuar.

“Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se ishte dhunuar në një motel nga i dyshuari mashkull kosovar.

Viktima është dërguar në ekzaminimi mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar”, thuhet tutje në raport.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit