Burri sulmuan gruan dhe vajzën e tij në Rahovec, shkak xhelozia

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 23.02.2024, 09:15

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur ditën e enjte në Rahovec.

Në raportin e policisë thuhet se një person në Rahovec ka rrahur gruan dhe vajzën e tij për motive xhelozie.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se në gjendje të dehur për motive xhelozie ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij”, vijon njoftimi.

Tutje, policia thekson se viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari pas inicimit të rastit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit