Mozzik dhe Getinjo kanë një njoftim për fansat

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 22.02.2024, 18:59

Mozzik dhe Getinjo kanë paralajmëruar diçka të re.

Bëhet fjalë për një album të përbashkët.

Vëllezërit nga Ferizaji kanë deklaruar se viti 2024 do të jetë “i nxehtë” për ta.

Dyshja kanë korrur sukses të madh vitin e kaluar, me projekte të shumta solo dhe bashkëpunime, teksa këtë vit do të fokusohen në albumin e përbashkët.

E, një album i përbashkët nënkupton shumë këngë dhe koncerte për dyshen.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit