Dy gra të sulmuara nga bashkëshortët në Shkup

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 22.02.2024, 09:42

Dy gra nga Shkupi kanë raportuar se janë sulmuar nga bashkëshortët e tyre në Shkup.

“Me datë 20.02.2024 në ora 23:20 në SPB Shkup një grua 40 vjeçare nga Shkupi ka raportuar se rreth orës 20:30 në zonën e Qendrës është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti S.L.(43) nga Shkupi.

Me datë 20.02.2024 në ora 13:00 në RV Shkup, 57 vjeçare nga Shkupi ka raportuar se rreth orës 11:30 është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti I.D.(63) nga Shkupi në shtëpinë e saj në zonën e Shkupit. Shuto Orizari”, bën të ditur MPB.

Pas dokumentimit të plotë të rasteve do të vijojë raporti.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit