Digjet një vilë në Ferizaj

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 22.02.2024, 13:47

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka raportuar se në rrethana të panjohura vila e tij në Ferizaj i është djegur nga zjarri.

Rasti ka ndodhur të mërkurën në ora 16:30.

“Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar. Njësitet relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes”, thuhet në raport.

Policia njofton se rasti është në procedurë hetimore.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit