Humb jetën 23-vjeçarja në Shkodër, dyshohet se piu fotoksinë

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 21.02.2024, 21:45

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Shkodër. Një 23-vjeçare ka humbur jetën ndërsa dyshohet se ajo ka konsumuar fotoksinë. Suada Hysenaj fillimisht u transportua në spital për ndihmë mjekësore, por më pas ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

Njoftimi i Policisë:

Shkodër/Informacion paraprak
Në Spitalin Rajonal Shkodër, është dërguar për ndihmë mjeksore shtetasja S. H., 23 vjeçe, banuese në Shkodër, e cila më pas ka humbur jetën.
Nga veprimet e para hetimore dyshohet se kjo shtetase ka humbur jetën, si pasojë e konsumimit të lëndës helmuese fotoksinë. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit