Adelina Ismajli i reagon Shefqet Krasniqit: Me m’prek në Shkurten, si me m’prek në flamur

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 19.02.2024, 13:15

Adelina Ismajli është personazhi i radhës që i ka reaguar deklaratës së Shefqet Krasniqit për Shkurte Fejzën.

“Nuk është fetare, fama nuk t’kryn punë as leku, edhe Shkurta ka me vdek se ka larg”, është deklarata e hoxhës që ka trazuar ujërat.

Adelina ka reaguar ashpër teksa ka kërkuar që mos të preket tek Shkurta.

“Me m’prek në Shkurten, si me m’prek në flamur! Mos gabo zotëri!”, ka shkruar Adelina.

Përveç personazheve të shumta, ka reaguar edhe bashkëshorti i Shkurtës.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit