Përparim Rama ia zbulon Adelina Ismailit “sharjen” e tij të preferuar

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 19.02.2024, 19:10

Kryetari i Prishtinës Përparim Rama ishte i ftuar në emisionin e këngëtares Adelina Ismaili.

Atij iu bënë disa pyetje ndryshe nga ato të herëve të tjera. Ai nuk doli për komunën e as problemet e projektet e së ardhmes për Prishtinën.

Rama u pyet se cili është kristali i tij i preferuar, pasi që gruaja e tij quhet Kristale.

Rama gjithashtu u pyet se çfarë i ka bërë gruas dhuratë për ditën e të dashuruarve Shën Valentinin.

Në një moment atij iu bë pyetja se cilat janë tri sharjet e preferuara kur ai është nervoz.

“Eu robt…” u përgjigj Rama.

Këtu e keni intervistën e plotë me disa pyetje interesante që iu bënë Ramës nga këngëtarja.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit