Degjenerim/ Vajza shqiptare nxjerr pjesët intime për “gifte“ në Tik-Tok

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 18.02.2024, 23:28

Qindra mesazhe kanë mbërritur në pak minuta në redaksinë e JOQ Albania në lidhje me një video-live, ku një vajzë shqiptare, për të marrë sa më shumë “gifte” në Tik-Tok ka hequr reçipetat dhe ka nxjerrë pjesët intime.

Në një sfidë me një djalë, ajo shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme.

Tik-Toku-u vazhdon që të degjenerojë rininë shqiptare dhe tashmë po kthehet në një sëmundje të rëndë që duket se askush nuk ka mundësi ta shërojë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit