Ndërron jetë zyrtarja policore Fetije Bytyqi

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 18.02.2024, 14:47

Zyrtarja policore Fetije Bytyqi ka ndërruar jetë.

Bytyqi kishte disa ditë që ishte ne pushim mjekësor, për shkak të ankesave me shëndetin.

Ajo sot ka ndërruar jetë në QKUK.

E ndjera ishte duke shërbyer në Stacionin Policor Suhareke në Sektorin e ndërlidhjes me Gjykaten.

Ndryshe, Bytyqi e lindur me 04.06.1962, ishte gjenarata e 4-të e Policisë së Kosovës.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit