80-vjeçari në Patos i jep fund jetës në një kasolle pranë banesës së tij

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 17.02.2024, 20:42

Pasditen e sotme një ngjarje e rëndë është regjistruar në fshatin Rruzhdie, Patos. Uniformat blu njoftojnë se një 80-vjeçar është gjetur i varur.

I moshuari dyshohet se i ka dhënë fund jetës së tij, duke u varur në një kasolle pranë banesës së tij.

“Patos/Informacion paraprak! Rreth orës 16:40, në fshatin Ruzhdie, Patos, në një (kasolle), afër banesës, është gjetur nga familjarët, dyshohet i vetëvarur, shtetasi N. D., rreth 80 vjeç. Grupi hetimor po kryen veprimet në vendngjarje”, bën të ditur policia.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit