Monumenti “Newborn” me pamje të veçantë dhe domethënëse sivjet

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 17.02.2024, 11:43

Ideatori i monumentit “Newborn”, Fisnik Ismaili, ka treguar sot pamjen e sivjetshme të këtij monumenti.

Ai e tregoi monumentin në rrjetin e tij social “Facebook”, dhe e nisi me fjalën “Mirëmëngjesi”.

Monumenti shfaqet me ngjyra të ndryshme, në të cilën tregohet cikli i një dite, nga lindja perëndimi dhe prapë lindja.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit