Plagosja e mbrëmshme në Prishtinë: Viktimat janë një mashkull e një femër

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 16.02.2024, 09:51

Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për plagosjen e dyfishtë mbrëmë në Prishtinë.

Në raportin 24 orësh, policia ka thënë se të plagosur kanë mbetur një femër e një mashkull.

Të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Rasti vazhdon të hetohet.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit