Arrestohet një burrë në Rahovec, bashkëjetoi me një të mitur

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 15.02.2024, 14:41

Është arrestuar një burrë dje në Rahovec nën dyshimin se ka bashkëjetuar me një vajzë të moshës nën 16 vjeçare.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

“Rahovec 14.02.2024 – 02:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka bashkëjetuar me viktimën femër kosovare-e mitur. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit