Aksident në Shkup, lëndohet një person

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 15.02.2024, 14:37

“Me datë 14.02.2024 në ora 06:00 në SPB është raportuar se ka ndodhur një aksident komunikacioni ndërmjet automjetit “Fiat Punto” me targa të Shkupit i drejtuar nga S.T.(36) nga fshati Rzhaniçin, Shkup dhe automjetit “Mercedes” me targa të Shkupit, i drejtuar nga A.T.(45) nga Shkupi, i cili është larguar nga vendi.

Në aksident lëndime të rënda trupore ka pësuar S.T., të konstatuara në Kompleksin Klinika “Nënë Tereza” Shkup. Kontroll është kryer nga ekipi inspektues nga SPB Shkup.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojnë parashtresat përkatës”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit