Burri beqar ndalon çiftet të ulen së bashku në kinema ditën e Shën Valentinit

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 14.02.2024, 22:20

Një burrë beqar kinez prish planet e çifteve për ditën e Shën Valentinit duke i ndaluar ata të ulen së bashku në kinema.

Një individ në Kinë, duke u ndjerë i zhgënjyer nga Dita e Shën Valentinit, ndërmori veprime duke rezervuar çdo vend tjetër në një kinema në Shangai për të penguar çiftet që të uleshin së bashku më 14 shkurt.

Individi i paidentifikuar nisi procesin duke blerë vende me numra tek në kompleksin e kinemasë Xintiandi.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit