Sherr me thika në Durrës, ndërron jetë 40-vjeçari

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14.02.2024, 13:02

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Durrës.

Nga informacionet e deritanishme bëhet e ditur se një 40-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një sherri me thika.

Sherri ka ndodhur pranë shkollës 9-vjeçare “Jusuf Puka”. 40-vjeçari Halil Koka i plagosur është transportuar me urgjencë në spital, por nuk ka mundur të mbijetojë.

Pritet njoftimi i policisë për më shumë detaje rreth kësaj ngjarje.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit