Hajni futet në zyrë i maskuar dhe nën kërcënim të armës grabit rreth 5 mijë euro

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 13.02.2024, 18:37

Një person është futur i maskuar në një zyre dhe me kërcënimin e amës ka vjedhur rreth 4.600 mijë euro.

Rastin në polici e ka raportuar një grua në Ferizaj.

Ajo raportoi në polici se derisa ishte duke punuar në zyrë, është futur një person i maskuar dhe nën kërcënimin e pistoletës i ka grabitur paratë të gatshme dhe është larguar në drejtim të panjohur.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit