Shqiptarit i ikën gruaja nga shtëpia: Në letër i kishte shkruar ‘Bëj çfarë të duash!’

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 09.01.2024, 15:28

Një shqiptar nga Ferizaji, Kosovë ka denoncuar në polici zhdukjen e gruas së tij.

Ai thotë se prej 5 ditësh, gruaja e tij 30-vjeçare është larguar nga shtëpia. Shqiptari ka denoncuar në polici zhdukjen e saj duke thënë se ditën kur u largua, 4 janar, ajo i kishte lënë një letër ku kishte shkruar:

“Bëj çfarë të duash, mos më prisni”.

Policia e Kosovës është vënë në kërkim të 30-vjeçares, por ende nuk kanë rënë në gjurmët e saj.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit