Bashkëshorti i Bedrie Lokës: Ajo më kërkoi falje për vetëvrasjen në spital!

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 08.01.2024, 22:38

Xhemal Loka, bashkëshorti i 41-vjeçares Bedrie Loka, që i dha fund jetës duke pirë fotoksinë, akuzohet se ka shtyrë gruan drejt këtij akti fatal. Ndërkohë që mësohet se ai ka dëshmuar se në momentet e fundit të gruas së tij, ajo i ka kërkuar falje për vetëvrasjen.

Pretendohet se falja ka ndodhur në momentin kur 41-vjeçarja ishte në spital, para se të ndërronte jetë. Theksojmë që Xhemal Loka nuk ka pranuar në asnjë moment se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij, që vendosi të vetëvritej,

“Më falni që kreva këtë veprim”, i ka thënë 41-vjeçarja bashkëshortit të saj, sipas këtij të fundit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit