Skandaloze, Kozaku nuk njeh komandatin legjendar të UÇK-së: Si Azem, si Adem një m*t je

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 08.01.2024, 14:17

Personazhi i njohur i rrjeteve sociale, Kozak, së fundmi ka bërë një deklaratë shokuese.

Ai shfaqet në një video ku përmend komantantin legjendar të UÇK-së, Adem Jashari, por të cilin me sa duket nuk e njeh.

“Si Adem, si Azem, një m*t je”, dëgjohet të thotë Kozak.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit