Qëllohet me snajper sapo del në ballkon, vdes 22-vjeçari në Vlorë

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 07.01.2024, 23:05

Gëzim Sinomataj 22 vjeç është viktima e atentatit të ndodhur në Vlorë mbrëmjen e sotme.

I riu u qëllua me snajper nga një person i paidentifikuar sapo doli në ballkonin e shtëpisë së tij në katin e tretë. Ngjarja e rëndë u shënua në afërsi të poliklinikës së qytetit, në lagjen “Hajro Çakërri”.

Autori mendohet se ka qenë i pozicionuar në pallatin përballë kur ka qëlluar për vdekje Sinomatajn.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit