Zvogëlohet pritja në Merdare, 1 orë për të dalë nga Kosova

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 08.01.2024, 08:20

Deri në 2 ore është koha e pritjes në pikën kufitare në Merdarë për të dalë nga Kosova.

Te Dheu i Bardhë pritjet janë deri në 20-30 minuta.

Ndërkaq, në pikat e tjera kufitare ka pritje deri në 5 minuta.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit