Hakerohen bannerat verbues të Veliajt në Tiranë/ “Ndaloni gjenocidin në Palestinë!”

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 07.01.2024, 10:37

Në disa prej kryqëzimeve kryesore të Tiranës, Erion Veliaj ka vendosur ledwall-e (ekrane gjigantë) për reklama.

Por këto ekrane verbuese për banerat e reklamave, mëngjesin e sotëm janë hakeruar.

Hakerat në vend të reklamave e sponsorave të Veliajt, kanë kërkuar ndalimin e gjenocidit në Palestinë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit