Blerim Bexheti e uron përzemërisht Ali Ahmetin për ditlindje

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 04.01.2024, 19:13

Blerim Bexheti kryetari i Komunës së Sarajit nga radhët e BDI, e ka uruar përzemërsisht për 65 vjetorin e lindjes së tij liderin e BDI-së, Ali Ahmetin.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit