3 aksidente në rrugën Prishtinë-Podujevë në më pak se dy orë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 04.01.2024, 18:14

Në më pak se dy orë në rrugën Prishtinë-Podujevë janë aksidentuar 5 vetura mes veti ndërsa, një biçiklist është goditur nga vetura.

Ambulanca është parë në vendin e ngjarjes,

Në aksidentin e parë ka ndodhur një aksident zingjiror mes tri veturave.

Përveç dëmeve materiale nuk është raportuar për të lënduar.

Ndërsa, në aksidentin e dytë shihet që janë përplasur mes veti një kamionët dhe një veturë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit