Gruaja e rrah burrin në Prishtinë, patën mosmarrëveshje rreth divorcit

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 04.01.2024, 13:02

Një burrë ka raportuar se pas një mosmarrëveshje rreth divorcit, është sulmuar nga gruaja e tij. E dyshuara është dërguar për tretman mjekësor, pasi e njëjta vuan nga depresioni dhe epilepsia.

“DHUNË NË FAMILJE- Prishtinë 03.01.2024 – 20:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje rreth divorcit është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare bashkëshortja e saj. E dyshuara është dërguar për tretman mjekësor, pasi e njëjta vuan nga depresioni dhe epilepsia. Me vendim të prokurorit rasti procedohet në procedurë të rregullt.”

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit