Tiranë/ Vëllai vret vëllanë dhe më pas veten

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 04.01.2024, 08:31

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Freskut në Tiranë.

Mësohet se vëllai ka vrarë vëllanë dhe më pas veten e tij.

Ende nuk dihet shkaku i kësaj ngjarje dhe as detaje rreth rrethanave apo identitetit të viktimave.

Pritet njoftimi i policisë për më shumë detaje.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit