“Pasi hodhi kapsollën, burri mori peng shokun tonë korçar”

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 30.12.2023, 20:07

Disa adoleshentë nga Zvirina e Korçës kanë kontaktuar me redaksinë e Joq Albania në lidhje me një incident të çuditshëm që sipas tyre ka ndodhur në këtë fshat.

Ata shprehen se një burrë mori peng shokun e tyre duke e futur me forcë në shtëpinë e tij dhe duke i bërtitur atij dhe shokëve të tij me fjalor banal.

Adoleshentët informojnë se shkak për këtë ishte fakti se djali hodhi një kapsollë në rrugë.

Ata kanë dërguar edhe një video që kanë mundur të filmojnë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit