Legjenda Hulk Hogan pagëzohet 70 vjeç dhe i dedikon jetën Jezusit

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 21.12.2023, 21:11

Hulk Hogan ka vendosur t'i kushtojë jetën e tij Jezusit dhe është pagëzuar.

Ish-legjenda 70-vjeçare e ërestling, u zbuloi ndjekësve të tij në rrjetet sociale se do të jetonte pjesën tjetër të ditëve të tij si besimtar i krishterë.

Ai ndau foto të tij dhe të gruas, Sky Daily, të veshur me rroba të bardha dhe duke u zhytur nën ujë gjatë kryerjes së pagëzimit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit